Menu
Producenci

 

Swojska Piwniczka Opinie z ekomi-pl.com

nerkowce połówki

Opcje przeglądania

Błonnik Swojska Piwniczka 

Błonnik jest niezwykle ważnym składnikiem naszej diety, który odgrywa istotną rolę w zdrowiu i prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. W naszych suplementach diety znajdziesz doskonałe źródła tego cennego składnika.

Nasiona babki płesznik są naturalnym źródłem błonnika pokarmowego. Błonnik zawarty w nasionach babki płesznik, pełni ważną rolę w utrzymaniu zdrowego układu trawiennego. Ten rodzaj błonnika przyczynia się do poprawy perystaltyki jelit, co sprzyja prawidłowemu trawieniu, zapobiega zaparciom i wspomaga utrzymanie zdrowej flory bakteryjnej w jelitach.

Łupina babki jajowatej jest innym cennym źródłem błonnika pokarmowego. Zawiera zarówno błonnik nierozpuszczalny, jak i rozpuszczalny. Błonnik rozpuszczalny działa jako prebiotyk, sprzyjając wzrostowi korzystnych bakterii jelitowych. Natomiast błonnik nierozpuszczalny pomaga w utrzymaniu regularności wypróżnień i zapewnia optymalne funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Włączając nasiona babki płesznik i łupinę babki jajowatej do swojej diety, dostarczasz swojemu organizmowi cennego błonnika, który przynosi wiele korzyści zdrowotnych. Błonnik pokarmowy ma zdolność zwiększania objętości treści pokarmowej, co wpływa na uczucie sytości, reguluje poziom glukozy we krwi i korzystnie wpływa na metabolizm lipidów.

Dodatkowo, błonnik pokarmowy wspomaga prawidłowe funkcjonowanie jelit poprzez absorpcję wody, co zapobiega zaparciom. Regularne spożywanie błonnika może również wpływać na obniżenie poziomu cholesterolu LDL (złego cholesterolu) oraz zapobiegać wzrostowi cukru we krwi po spożyciu posiłku.

Błonnik z nasion babki płesznik i łupiny babki jajowatej stanowi doskonałe uzupełnienie diety, szczególnie dla osób, które chcą zadbać o zdrowie układu pokarmowego i utrzymać prawidłową wagę. Nasze suplementy diety zawierają te wartościowe składniki, aby ułatwić Ci dostęp do ich korzyści i wspomóc Twoje zdrowe nawyki żywieniowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium