Opinie o Nas

Produkt dnia

795 816 067 | 533 232 691
0
2124, 1980, 2078, 2228, 2019,
Olej Golden drop Rewelacyjny smak

Olej Golden Drop

 Olej Golden Drop

Olej golden Drop jedyna w swoim rodzaju mieszanka oleju rzepakowego i lnianego dodatkowo wzbogacona aromatem masła.  

Dla wszystkich uwielbiających smak klusek, pierogów, makaronów, surówek omaszczonych masełkiem. Jest to rewelacyjna i chyba jedyna alternatywa.

 Olej Golden Drop jest tak skomponowany iż można na nim smażyć, temperatura kopcenia to 220st C. Przepysznie wychodzą na nim, ryby, mięsko, ziemniaczki, frytki na maśle. Specyfika oleju Golden drop to bezpieczne zdrowe smażenie bez konsekwencji spożywania masła.

 Sceptycy powiedzą że można używać masła klarowanego, jednak olej golden drop nie ma nic wspólnego z masłem klarowanym, no może tylko tyle że na jednym i drugim możemy śmiało smażyć w wysokich temperaturach.

 Przewaga oleju Golden Drop nad innymi olejami jest taka iż w oleju Golden Drop dobrano stosunek kwasów Omega 3 do Omega 6 w sposób idealny. Ponieważ w codziennym jadłospisie spożywamy mnóstwo kwasu Omega 6 brakuje nam kwasu Omega 3. Z ostatnich badań wynika iż u dorosłego współczesnego człowieka stosunek kwasów Omega 6 do Omega 3 wynosi 30:1. Idealne proporcje to 1:1, a olej Golden Drop skomponowany jest tak iż proporcje kawasów wynoszą Omega 6 do Omega 3 w sposób 1,25:1, czyli bliskie są ideałowi.

Warto wspomnieć iż nadwyżka kwasów Omega 6 i niedobór kwasów Omega 3 może owocować w nieciekawy sposób dla ludzkiego organizmu.

 Deficyty kwasów Omega 3 to: 

  • sucha skóra
  • pokrzywiona płytka paznokci
  • pękające pięty
  • suche i połamane włosy
  • otyłość
  • problemy z układem krążenia
  • otłuszczona wątroba
  • ogólne złe samopoczucie ( depresje, stany lękowe)

 Warto więc uzupełnić swoją dietę w kwasy Omega 3 których pokrycie dobowe zapewnia jedna łyżka stołowa oleju Golden Drop.

 Skład chemiczny Oleju Golden drop został zbadany i przedstawiono rezultat. Jednostka wykonująca badanie to Instytut włókien naturalnych i roślin zielarskich. Kliknij tutaj aby pobrać oryginał wyników tego badania.

 Olej rzepakowy zimno tłoczony z którego składa się olej Golden Drop pochodzi z gatunków rzepaku oznaczonego klasą „00” - klasa ta oznacza iż jest to rzepak bez modyfikacji genetycznej, uprawiany również bez pestycydów i innych środków chemicznych ochrony roślin.

 Bardzo ważnym elementem diety kobiet w ciąży są kwasy Omega 3 oraz odpowiedni stosunek do kwasów Omega 6. Wykonano obserwację na kilkunastu kobietach które podczas swojej ciąży spożywały olej Golden Drop. Obserwacje wykazały iż dzieci, których matki spożywały olej Golden Drop urodziły się z większa masą urodzeniową. Ciąże były stabilniejsze i w ani jednej nie było przedwczesnego urodzenia.

 Powracając do składu chemicznego oleju Golden Drop nie należy zapominać o tym iż w oleju Golden Drop wyeliminowano kwas erukowy (Omega 9), który znajduje się w nasionach rzepaku. Oczyszczenie oleju rzepakowego z kwasu Omega 9 tworzy idealny olej nieporównywalny do żadnego innego. Nawet oliwa z oliwek nie zawiera takiej ilości kwasów Omega 3 co Olej Golden Drop. Dodatkowo olej Golden Drop wzbogacony został witaminą młodości. Witamina E odpowiada za opóźnianie i powstrzymywanie procesów starzenia się komórek, a co za tym idzie również całego organizmu. Witamina E zapewnia również skuteczną walkę z chorobami nowotworowymi. Zawartość witaminy E w oleju Golden Drop jest Bardzo wysoka 100ml oleju zapewnia 300% dziennego zapotrzebowania organizmu na tę witaminę.

Warto dodać również iż olej Golden Drop jest wolny od wszelakich alergenów, konserwantów i ulepszaczy. Potwierdza to swoimi badaniami ECARF (European Centre for Allergy Research Foundation).

 Olej Golden Drop Sprzedawany jest w dwóch opakowaniach jedne są to butelki plastikowe o pojemności 250ml, oraz tradycyjne piękne szklane butelki, dodatkowo zapakowane w elegancki czarny karton o aksamitnej strukturze ze złotymi tłoczeniami o pojemności 750ml. Olej Golden Drop jest tak zapakowany iż może on być świetnym ekskluzywnym prezentem dla kogoś bliskiego. W okresach świątecznych czy to świąt Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocy producent dodatkowo zdobi kartonowe pudełka ornamentami odpowiadającymi danym świętom.

   


Olej Golden Drop

Copyright © 2017
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl